O mnie

Cześć! Miło mi, że znalazłeś się na moim blogu. Na imię mi Madzia i mam nadzieję, że miło spędzisz tu czas i na Twoich ustach pojawi się uśmiech :) Trafiłeś bowiem na blog o słodyczach… a wiadomo, że nic tak nie poprawia humoru jak one! Znajdziesz tu ich opisy, moje recenzje, zdjęcia, składy, ceny i sklepy, gdzie je znajdziesz. W skrócie – wszystko, co chciałbyś wiedzieć o słodyczach :DCzasem postaram się też wrzucać jakieś posty o niesłodkiej tematyce, bo wiadomo – co za dużo to niezdrowo :) Ale jednak jak sama nazwa bloga wskazuje, będzie słodko, i to bardzo!
Dlaczego ,,Cukrowa Drwalowa”? To proste – cukrowa, bo zjadłam już w życiu tyle słodyczy, że w moich żyłach płynie czysty cukier xD Nie tylko jedzenie ich sprawia mi przyjemność, ale także wczuwanie się w ich smak, opisywanie, wyrażanie własnej opinii, poszukiwanie w sklepach i kupowanie najbardziej interesujących okazów. A Drwalowa… ponieważ nazywam się Magdalena Joanna Łucja Drwal, co brzmi tak majestatycznie, że musiałam swoje nazwisko dać do nazwy bloga :D (spróbujcie sobie tak zapisać swoje pełne imiona i nazwisko, gwarantuję że poczujecie się co najmniej jak szlachta!).
Oczywiście oprócz słodyczy mam jeszcze wiele innych zainteresowań – lubię biologię i chemię, czytam dużo książek i komiksów (chętnie pogadam na wszelkie Potterowe i Kaczorodonaldowe tematy :D), trenuję Krav Magę, lubię podróżować, oglądać horrory i gotować dobre jedzonko (znowu przechodzimy do tematu żarcia, ech xD). Jestem otwarta, miła i sympatyczna, a w dodatku najedzona (mam w domu jeszcze duuużo słodyczy), więc nie gryzę i Was nie zjem, zatem śmiało możecie do mnie napisać na dowolny temat :)
Mam nadzieję, że zostaniecie tu na dłużej! Do zobaczenia ;)

1 komentarz:

Ostatnia recenzja

Zott, Jogobella wiśnia

Świeże wiśnie jem bardzo rzadko, bo są kwaśne i niezbyt smaczne - w tej formie zdecydowanie wolę czereśnie. Co innego jednak jogurty i...

Najlepsze recenzje