poniedziałek, 25 stycznia 2021

Ferrero, Kinder Pingui Choco


Mój brat uwielbia ciasto Kinder Pingui i bardzo często prosi moją mamę, żeby mu je upiekła (przepis tutaj >klik<). Ja również z tego korzystam i chętnie biorę sobie kawałek, bo też je bardzo lubię! Uświadomiłam sobie jednak, że bardzo dawno nie jadłam prawdziwego batonika Kinder Pingui. Postanowiłam więc do niego wrócić i sprawdzić, czy nasze ciasto rzeczywiście smakuje jak on.


niedziela, 24 stycznia 2021

Mondelez, Milka Waffelini Chocomax


Dzień po zjedzeniu pysznego wafelka mlecznego Milki zabrałam się za wersję kakaową. Po dzisiejej wersji spodziewałam się jeszcze więcej niż po wczorajszej, ale mleczny wafelek tak bardzo mi posmakował, że ustawił ciemnemu bardzo wysoką poprzeczkę. 

PS Przypominam, że wafelki kupiłam z polecenia Pani Chrup - właścicielki najpyszniejszego konta na Instagramie.

 

sobota, 23 stycznia 2021

Ferrero, Kinder Maxi King


Jednym z moich ulubionych produktów Kinder jest Maxi King. O ile za zwykłą Mleczną Kanapką nie szaleję, tak smak tego chłodnego przysmaku zapamiętałam jako jeden z najpyszniejszych z całej linii Kinder. Postanowiłam więc wrócić do niego ponownie i przekonać się, czy wciąż będzie mi tak bardzo smakował.

 


piątek, 22 stycznia 2021

Mondelez, Milka Waffelini mleczny

 

Jeśli chodzi o słodycze od Milki to najczęściej sięgam po czekolady i ciastka (zarówno te kruche, jak i biszkopty). Wafelków Milki chyba nigdy nie jadłam. Widziałam jednak, że Pani Chrup (zapraszam na jej przepyszny profil!) niezwykle się nimi zachwyca, pisząc o nich same ochy i achy. Musicie wiedzieć, że kto jak kto, ale Pani Chrup to naprawdę zna się na wafelkach! Zaufałam więc jej opinii i kupiłam trzy sztuki do testów - smak mleczny, kakaowy i orzechowy. Zaczęłam od najbardziej podstawowego, mlecznego.


czwartek, 21 stycznia 2021

Storck, Merci migdałowe (zielone)

 

Uwielbiam dostawać Merci - ma w sobie tyle smaków, jest eleganckie i pyszne. Nigdy jednak nie dostałam innego Merci poza klasycznym czerwonym >klik<. Mój Tata jednak dostał niedawno wersję zieloną, w której pojawiły się trzy inne smaki niż w wersji czerwonej (czwarty smak to znana już z czerwonego Merci czekoladka z orzechami i migdałami w papierku z zielonym paseczkiem). Postanowiłam więc przetestować trzy nieznane mi smaki.środa, 20 stycznia 2021

Mars, Twix Cookies & Creme


Uwielbiam Oreo i wszystko co związane ze smakiem Cookies and Cream. Bardzo ucieszyłam się zatem, gdy w paczce na mikołajki dostałam Twixa o tym smaku. Bardzo dziękuję za ten prezent!
wtorek, 19 stycznia 2021

Nestle, Batonik Fitness Honey & Almonds

 

Do rodzinki batoników Fitness dołączył wariant z miodem i migdałami. Uwielbiam nowości i kocham płatki śniadaniowe, więc nowy smak musiałam, ale to musiałam kupić i przetestować!

 

poniedziałek, 18 stycznia 2021

3# Smaczny Kraków - Lody Tradycyjne Bracia Hodurek

 W poprzedniej recenzji z serii Smaczny Kraków odwiedziliśmy Good Lood >klik<, zatem dziś czas przedstawić Wam mojego lodowego faworyta w Krakowie, który według mnie bije poprzednią lodziarnie na głowę. Mowa tu o lodach tradycyjnych Braci Hodurek, których znajdziemy na ulicy Zwierzynieckiej lub przy Placu na Stawach.


niedziela, 17 stycznia 2021

Ferrero, Nutella + cocoa


Uwielbiam Nutellę, choć dla wielu ludzi ten krem jest za słodki. Ja nie mam z tym problemu, ale tym, którym Nutella smakuje samym cukrem może spodobać się taki produkt: mocniej kakaowa Nutella. Słoiczek tego kremu dostałam w ramach prezentu na święta, za co bardzo serdecznie dziękuję.sobota, 16 stycznia 2021

Nestle, Kit Kat Chunky Popcorn

 

Lubię testować nowe smaki Kit Katów - zwłaszcza takie nietypowe, jak dzisiejszy Kit Kat Popcorn. Dostałam go w paczce na święta, za co bardzo dziękuję. Sprawdźmy, czy faktycznie smakuje popcornem!

 


Ostatnia recenzja

Ferrero, Kinder Pingui Choco

Mój brat uwielbia ciasto Kinder Pingui i bardzo często prosi moją mamę, żeby mu je upiekła (przepis tutaj >klik< ). Ja również z teg...

Najlepsze recenzje